dr Przemysław Styczeń

Lekarz medycyny estetycznej, słuchacz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL w Warszawie. Absolwent Akademii Medycznej w Katowicach.

Medycyna Estetyczna to dla mnie jeden ze sposobów poprawy jakości życia moich Pacjentów. Każdego traktuję indywidualnie. Zawsze szczegółowo wyjaśniam na czym polegają zabiegi i doradzam, które będą w danym przypadku najwłaściwsze. Dbam, by wszyscy czuli się w moim gabinecie bezpiecznie i komfortowo.

Swoją wiedzę na temat najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej systematycznie pogłębiam uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach oraz w konferencjach i kongresach – zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz członkiem-założycielem Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. Ukończyłem program MBA in International Business w Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Posiadam również dyplom Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, w której ukończyłem Podyplomowe Studium Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia. Potwierdzeniem moich umiejętności w zakresie medycyny estetycznej jest kilkadziesiąt dyplomów i certyfikatów ze szkoleń, warsztatów i konferencji.